כותבים לרפי

פולי דוד שורץ (אבא של מיכל)

אז לכולכם שלא יודעים, רפי היה מהנדס מבנה מטוסים בחטיבת הנדסה של התעשיה האוירית מספר שנים. היה איש צוות חיובי כמו תמיד עם הרבה מאוד שמחת חיים עליז וממש גיבושון מהלך. הוא היה חלק מצוות מחלקת חוזק של פיתוח מטוס מנהלים שנקרא בזמנו אסטרא והפך ברבות הימים ל- 100 G חלק מהצי של מטוסי חברת גולפסטרים המובילה בתחום בארה"ב. רפי גם המשיך בתחום של מהנדס חוזק מטוסים בדרום אפריקה בחברת אטלס לפיתוח כל טיס. היה לי הכיף להפגש אתו שוב ביבנה כמורה של הילדים שלי, מלא שמחת חיים כרגיל. כשאני חושב על רפי אני לא יכול להמנע מהמחשבה על המשפט "הטובים הולכים ראשונים" יהיה זכרו ברוך. בליבי הוא נצור.

גדי דולב

ראשית, תודה ענקית לליאור ברושי בשמי ובשם המשפחה על הקמת אתר זיכרון זה למען רפי. למי שלא יודע רפי וסיגל אימצו אותי ואת אחי הקטן עדן כשנתיים לפני העילמותו המסתורית של רפי בים במהלך חופשה בסיני, רפי מהרגע הראשון היה מלא באנרגיות ביוזמות ובאהבה אין קץ כמו שרק הוא יודע עם השמחת חיים הענקית שלו, חיבוקי הדב המוזרים לעיתים לפני השינה ומתי שמתאפשר ,החיוך שלא יורד מהפנים וכל אותן התכונות שכל מי שהכיר אותו מייד הבחין בהן והוקסם מהן. אני מרגיש כל כך בר מזל שהכרתי את רפי וזכיתי להיות ולהרגיש בנו לכל דבר , אני אזכור את רפי לעד , הוא תמיד יהיה איתי ברגעים הקטנים והגדולים ויזכיר לי להיות אופטימי, בעל שמחת חיים,אוהב ונאהב.

אחי - כתבה חוה אחותו

שיר כתבה חוה לזכרו של רפי

מישל אסייג

שרתתי עם רפי בסדיר. שמעתי בצער על פטירתו השבוע, וזכרונות רבים איתו עולים לי מאז... אנחנו מתכננים כנס לוחמים, ובינתיים הקמנו אתר ודף פייסבוק. התקבצו שם לא מעט תמונות של רפי עם חברים... מוזמנים לצפות ו/או להוסיף עוד תמונות מתקופת קורס מפקדים ומלחמת יוה"כ האתר כאן: http://mefakdim73.wix.com/mefakdim73

נשמח אם תשתפו אותנו בחוויות ובסיפורים:

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
תוכן:
קוד אבטחה: [ החלף ]